"Zaczarowane Przedszkole"

Witamy Was

FUNKCJONOWANIE PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2020 ROKU - Zespół Szkół w Gromniku

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola!

Wraz z nowym rokiem szkolnym część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami i paniami.

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którzy po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości. Mamy nadzieję że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.

A wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha!

Czekamy na Was już 2 września

Rodziców prosimy o przyprowadzanie dzieci do Zaczarowanego Przedszkola najpóźniej do godz. 8.30