"Zaczarowane Przedszkole"

Niezbędnik Maluszka

„Niezbędnik Maluszka”

Kochane Przedszkolaki oraz Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się dzień naszego pierwszego spotkania. Mamy nadzieję, że już nie możecie się doczekać. My czekamy na Was z wielką ciekawością w sercu oraz gotowością do wspierania Was w każdym momencie naszej wspólnej przedszkolnej podróży.

Aby nieco ułatwić nam wspólny start pamiętajcie, aby  każdy przedszkolak, już w pierwszym dniu pobytu w przedszkolu posiadał:

• ·                 wygodne obuwie na zmianę ( podpisane i  zapinane na rzepy, NIE KLAPKI)
  • ·                 podpisany woreczek (NIE REKLAMÓWKA) z ubraniem na zmianę (majteczki, skarpetki, spodenki, bluzeczka)
  • ·                 zestaw na  "mokre oczy" (duża paczka chusteczek suchych i mokrych)
  • ·                 kawałek domu: czyli ulubiona  poduszka i kocyk lub kołderka oraz przytulanka , która pozwoli nieco złagodzić stres związany z przekroczeniem przedszkolnego progu (wszystko podpisane)

Wszystko to prosimy przynieść w poniedziałek 2 września.

KAŻDEGO DNIA PROSIMY O PRZYPROWADZANIE DZIECI DO PRZEDSZKOLA NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 8:30 !!! (jest to istotne z uwagi na organizację śniadania)

Przypominamy o naszym spotkaniu adaptacyjnym

30 sierpnia o godz. 10:00, na które zabierzcie tylko obuwie na zmianę i dobry humor!!!

Do zobaczenia

Zespół „Zaczarowanego Przedszkola”